środa, 13 marca 2013

pierwsze słowa


Ojj gapa ze mnie ! Co prawda wpis miałam napisany już trzy dni temu,ale zagubiłam zdjęcia młodego. To nie lada wyczyn zapamiętać  gdzie  dokładnie które zapisuję pośród kilku tysięcy. Wczoraj w nocy olśniło mnie,że utworzyłam specjalny katalog zdjęć na bloga. Taka ze mnie gapa. Tak więc dodaję spóźniony wpis . Nowością od trzech dni są kolejne ząbki Oliwierka . Nasza klawiaturka już coraz pełniejsza. Hura ;))Wiem,że to jeszcze nie czas,że to co teraz wypowiada niekoniecznie oznacza,że rozumie. Tylko że  to takie słodkie kiedy maleństwo mówi mama,baba,dada,tata .....
Jak tu się nie wzruszać kiedy z prawie bezzębnego,maleńkiego,słodkiego buziaka wypływają tak magiczne(dla każdego rodzica ) słowa. 
W wykonaniu  Oliwierka pierwsze słowo to typowe baba , kolejne były mama,dada,papa,gaga DO WCZORAJ  . .. Od ładnych kilku tygodni tata z niecierpliwością oczekiwał  usłyszenia 'tata'  , nagminnie powtarzał  Oliemu,że najważniejsze słowo to tata (haha) w końcu,żeby tatko dał Mu spokój odpowiedział tacie 'hej robert' w Jego wykonaniu brzmiało to raczej 'ej obelt'   ! Powtórzył to dwukrotnie .Oj byliśmy w szoku ! Tatę wręcz zatkało ;) 
z niecierpliwością czekamy na więcej.  5 komentarzy:

 1. Olinku - ale spryciula z Ciebie. No a śliczny że ho ho - o taki słodki jesteś :) Napatrzeć się na Ciebie nie mogę - na te piękne niebieskie oczka i śnieżno białe ząbki :) czekam na Twoje kolejne spektakularne osiągnięcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale śliczny chłopczyk ;) a gdzie można kupić taką piękną wanienkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam,dziekuję,wanienka jest z mothercare;)

   Usuń
 3. Beata S. mothercare :)) dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 4. ale macie fajnie...ja próbuję nauczyć Zośkę "mama", ale ona tylko się śmieje i zaczyna pluć :/ chyba się nie doczekać tego magicznego słowa!
  Oli cudny!

  OdpowiedzUsuń